Connectivity

ConnectedCooking.

ConnectedCooking, profesyonel mutfaklar için en modern ağ bağlantı çözümüdür. İster tek ister birden çok RATIONAL üniteniz olsun, ConnectedCooking size yepyeni ve rahat uygulama olanakları sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey RATIONAL ünitenizi ağa bağlamaktır.

Son derece rahat.

Tamamen otomatik.

ConnectedCooking karşısında heyecana kapılmamanız imkansız

Zahmetli işlerin üstesinden kolayca gelebilecek, ihtiyacınız olduğu her an destek alabilecek ve işletmenizde gereken güvenliği elde edebileceksiniz.

İster SelfCookingCenter®, ister CombiMaster® Plus olsun, ConnectedCooking sayesinde her şey her zaman elinizin altında.

Cihazlarınızda ve cihazların içinde neler olduğu hakkında bilgi mesajları alın.

Yükleme, tamamlanma veya servis uyarısı gibi işlemler hakkında gerçek zamanlı olarak bütün bilgiler, istediğiniz yere otomatik olarak gönderilir.

Uzaktan erişim sayesinde, ağa bağlı bütün ünitelerinizi akıllı telefonunuzdan veya PC’nizden kolayca yönetebilirsiniz.

Cihazda yapılmış olan ayarları ayrıntılı olarak görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Cihaza genel bakış bölümünde, kalan pişirme süresi ve mevcut pişirme haznesi iklimlerine göre, bir malzemeyi hangi cihaza ekleyebileceğinizi veya ilk serbest kalacak cihazın hangisi olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz.

Pişirme programlarının cihazlara dağıtılması ConnectedCooking ile çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Hangi pişirme programlarını hangi cihazlara uygulamak istediğinizi seçersiniz, olur biter.

Cihazlarınızın yazılımını çabucak ve kolayca en son teknolojiyle uyumlu duruma getirebilirsiniz. Güncelleştirmeler size daima ücretsiz ve otomatik olarak sunulur. Güncelleştirmeyi başlatın, yeter.

Yeni RATIONAL cihazları edindiğinizde, kişisel cihaz ayarlarınızı yeni cihaza çabucak aktarabilirsiniz. Böylece, cihazlarınızın hepsindeki ayarların daima tam istediğiniz gibi olmasını garantilersiniz. ConnectedCooking, yaz ve kış saati ayarlarını bile sizin yerinize otomatik olarak yapar.

Gösterge paneli ConnectedCooking kullanıcısına tek ekranda tüm cihazlarının özetini görüntüleme imkanı sağlar. Buradan cihazların çevirimiçi durumları, HACCP uyumluluğu ve servis durumuyla birlikte kullanımla ilgili ölçüm rakamları, temizleme detayları ve en sık kullanılan programlar görüntülenebilir.

ilham.

Daima doğru fikirler.

Müşterilerinizi daha çeşitli ve lezzetli yemeklerle ve sıra dışı kompozisyonlarla etkilemek mi istiyorsunuz?

Meslektaşlarınızdan ve RATIONAL mutfak şeflerimizden yeni fikirler edinebilirsiniz. Birkaç tıkla önünüze yepyeni bir ilham dünyası açılacak.

Binlerce uluslararası tarife göz gezdirebilir ve hoşunuza gidenleri kolayca cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Bütün tarifler, malzeme miktarları, ayrıntılı açıklamaları ve cihaz ayarlarını içerir. Seçtiğiniz bir tarifi uygulamak daha kolay olamazdı.

Ayrıca, RATIONAL mutfak şeflerimizin çok sayıdaki ipucundan ve püf noktasından yararlanabilirsiniz.

Bu sayede, en iyi pişirme sonuçlarını daha da kolay ve çabuk elde edersiniz.

Çeşitli yiyeceklerin hazırlanışlarına ilişkin sayısız video örneğinin yanı sıra cihazlarımızın kullanımları hakkında uygulama videolarından da yararlanabilirsiniz. Böylece, programlama, temizlik veya ürün sepetlerini oluşturmak gibi işlemleri nasıl yapacağınızı çabucak öğrenebilirsiniz.

İsterseniz dünya çapında meslektaşlarınızla ağ bağlantısı kurabilir, sohbet edebilir veya mesleğinizin ayrıntıları hakkında konuşabilirsiniz. Uluslararası aşçıların ve mutfak şeflerinin en büyük ağlarından birine erişiminiz olur.

Tek bir tıkla ağa katılabilirsiniz.

How to.

Kolayca ünitelerinizi bağlayın.

Güvenlik.

İşinizi her zaman sağlama alın.

Modern bir mutfak organizasyonundaki en büyük güçlüklerden biri güvenliktir. Yetkili denetim kurumlarının giderek artan beklentileri ve katı hijyen yönetmelikleri, sıkı kontrol gerektirir. Ayrıca, yanlış kullanım ihtimali olabildiğince ortadan kaldırılmış olur. ConnectedCooking bu konuda size her zaman destek olur ve bütün operasyonunuzu oldukça kolay bir hale getirir.

Önemli bütün HACCP verilerini tamamen otomatik olarak kaydedin ve belgeleyin. Sisteme bağlanan bütün cihazların ilgili bütün verileri kaydedilir, düzenli bir şekilde görüntülenir ve depolanır. Elbette isterseniz bütün verileri tek tıkla tablo veya PDF biçiminde ayrı bir yerde saklayabilir veya yazdırabilirsiniz.

Bir kullanıcının ConnectedCooking sisteminde sadece yetkili olduğu şeyleri yapabilmesi için istediğiniz sayıda kullanıcı profili oluşturup bunları yönetebilirsiniz.

Böylece her kullanıcı sadece kendini ilgilendiren fonksiyonları görür ve kullanıcı hataları minimuma indirilmiş olur.

Cihazınızda bir sorun çıktığında size veya isteğe bağlı olarak servis ortağınıza hemen mesaj gönderilir. Okunan servis verilerine dayalı olarak, sorunu hızla gidermek için gereken doğru kararlar anında alınabilir.

Verilerin ve ayarların otomatik olarak yedeklenmesi sayesinde verileriniz daima güvende olur.

Bütün veri aktarımlarında kötüye kullanımın önünü almak için, bilgi alışverişi elbette, en modern şifreleme teknolojisiyle yapılır. Dolayısıyla, verilerinizin daima güvende olması için, verileri sadece doğru alıcılar düzenleyebilir ve görüntüleyebilir.

Başla.

Her zaman daha da genişletilebilir.

Cihazlarınızın ConnectedCooking ile bağlantı kurması için bir ağa entegre edilmeleri gerekir. Bu amaçla, 03/2017 tarihinden itibaren üretilen bütün SelfCookingCenter® ünitelerinin standart donanımına, gereken Ethernet bağlantısı dâhil edilmiştir. Bu sayede cihaz, LAN kablosuyla veya W-LAN modülü aracılığıyla çabucak ağa bağlanabilir.

Cihazların ConnectedCooking kaydı, akıllı telefonunuz veya PC’niz üzerinden kolayca gerçekleştirilebilir. Bağlantı otomatik olarak kurulur ve sistemi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

03/2017 tarihinden önce üretilmiş olan ünitelere kolayca Ethernet arabirimi takılarak bunlar da ConnectedCooking ağına entegre edilebilir. Böylece bütün SelfCookingCenter®, CombiMaster® Plus ve VarioCookingCenter® üniteleri ConnectedCooking dünyasına entegre edilebilir.

Fonksiyonel görünüm.

● Uyumlu
○ Kısmen uyumlu
– Uyumsuz

kombi servisi | kombi servisi | seo uzmanı
web tasarım
Arayın