blank

ConnectedCooking ile enerji tasarrufu

Bir sonraki adıma hazır mısınız?

Mutfağınızı daha hızlı, daha kolay, daha güvenli bir hale getirin.
RATIONAL pişirme sistemlerinizin potansiyelinden tam anlamıyla yararlanmak için dijital mutfak yönetimi ConnectedCooking sistemini kullanın: Pişirme programlarını dağıtın, cihaz yazılımını güncelleyin ve HACCP verilerini belgelendirin. Her şeyin daha kolay olmasını sağlamak için. Pişirme sistemleriniz nerede olursa olsun.

İş akışlarını kolaylaştırın

İş akışlarını kolaylaştırın

Zaman ve paradan tasarruf edin

Zaman ve paradan tasarruf edin

İş akışlarını kolaylaştırın

Her şeyi kontrol altında tutmanın sağladığı güven

Tarif yönetimi.

Kalite standartlarınızın her yerde hayata geçirilmesi için.

 
Tarif fikirlerinizi dijital olarak oluşturup yönetin veya RATIONAL tarif kitaplığından ilham alın. Pişirme programlarını tek bir tıkla ağa bağlı bütün RATIONAL pişirme sistemlerine aktarabilirsiniz. Saniyeler içinde. Mutfaklarınızda belirlediğiniz kalitede yemekler üretebilmeniz için. Lokasyondan ve mutfak ekibinden bağımsız olarak.

Cihaz yönetimi.
Mutfakta neler yapıldığını her zaman takip edin.

 
Nerede olursanız olun, kontrolü elden bırakmayın: Cihaz paneli, otomatik yazılım güncellemeleri, özelleştirilmiş ekranlar ve gerçek zamanlı bilgi mesajlar bilgi verir, şeffaflık, kontrol ve güven duygusu sağlar.

Hijyen yönetimi.

Her zaman güvenli tarafta olun.
 
Burada, emin olmak gibisi yok denilebilir. HACCP verilerinizi kolayca dijital olarak denetleyin, kontrol edin ve belgeleyin. Parmak uçlarınızla bütün HACCP verilerini indirebilirsiniz. Ayrıca, bakım durumu ve temizlik durumu da net bir şekilde gösterilebilir ve temizlik planları oluşturulabilir.

Hemen başlayın.

RATIONAL pişirme sistemlerini ConnectedCooking sistemine kolayca ekleyin ve hemen avantajlardan yararlanın: Dijital pişirme süreçlerini yönetin, cihaz yazılımını otomatik olarak güncelleyin ve HACCP verilerini belgelendirin. Hepsi tek tıkla. Saniyeler içinde.

● Uyumlu ○ İsteğe bağlı – uyumlu değil
1 üretim tarihi 03/2017 itibariyle
2 üretim tarihi 07/2017 itibariyle
3 WiFi adaptörü aksesuar olarak temin edilebilir
4 Standart, iVario 2-XS cihaz ebadı için isteğe bağlı seçenek