Kullanıcı kılavuzları

Kurulum Kilavuzu SelfCookingCenter® (09/2016)
Kurulum Kilavuzu SelfCookingCenter® 5Senses (08/2016)
Kurulum Kilavuzu SelfCookingCenter® (09/2008)
Uygulama Kýlavuzu SelfCookingCenter®
Application Manual Overnight cooking, mixed loads, Sous-Vide
Application Manual Finishing®
Application Instructions VarioSmoker
Operating Instructions VarioSmoker
ConnectedCooking. Operating instructions.

Kullanıcı kılavuzları

Orijinal işletme kılavuzu CombiMaster® Plus
Manuel yemek kitabı

Rational Fırın Kullanma Kılavuzu

Modern arayüzü ile endüstriyel mutfakların vazgeçilmez yardımcısı olan Rational Fırın Kullanma Kılavuzu bu sayfadan indirme işlemi yapabilirsiniz. SelfCookingCenter® ve CombiMaster® Plus Modelelrinin kullanıcı rehberi niteğilindeki PDF formatinda hazırlanan kullanım klavuzları işinizi kolaylaştıracaktır. Tam bir rehber ve tam bir yol gösterici olarak hazırlanan PDF dökümanları isterseniz Tablet ve Cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz. Online olarak her cihazda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2019 Model fırın kataloglarından gördüğünüz ve tanıtımlarda da sizleri cebeden tüm hızlı pişirme özelliklerini eksiksiz kullanmak için Rational Fırın Kullanma Kılavuzu seçeneklerinden cihazınıza uygun olanı indirip okumanız yeterli.

Fırınlarımızda balık çeşitlerinden pasta börek ve hamur işlerine kadar mutfağınızda damak tadınıza hitap edecek olan tüm gastronomik mutfak menülerine uygun bir pişirme ve hızlı pişirme rehberi vardır. Kombi modellerimizde dahil olmak üzere fırınlarımızda en iyi şekilde yararlanarak en kaliteli şekilde müşterilerinize sunum yapmanızı sağlamak için üretilen ergodinamik yapısı ile kullanım kolaylığı sunan bir teknolojimizin yanında Rational Fırın Kullanma Kılavuzu detaylı okuyarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.