Hakkımızda

Tarihçemiz

Vista ,10 yıl önce  endüstriyel çamaşır ve mutfak projeleri satışı yapan bir şirket olarak yola çıktı.  Yüksek motivasyona sahip, sadık, işine adanmış ve  çalışkan personeliyle ankastre cihazlar, klima , TV ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunmaya başladı,  büyümeyi hiç bırakmadı.  Vista bugün faaliyetlerini;

Mekanik, Elektrik ve networking hizmetleri gibi mühendislik hizmetleri alanlarına da genişletti.

Vista  tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamında bir çözüm ortağı olarak sektörünün lider firması olma yolunda ilerliyor. Vista ,  geçen süre  içerisinde oteller,  hastaneler, lüks konutlar, restoranlar ve  eğitim binaları gibi birçok projede üstün hizmet kalitesini ispatlayarak  kendine  son derece prestijli bir portföy oluşturdu.

Bizi neden seçmelisiniz?

Ücretsiz Teslimat / Montaj

Firmamızın portföyünde bulunan tüm ürünler stokta bulunduğu takdirde en geç 3 gün içerisinde ücretsiz teslim edilmektedir.

Ekonomik çözümler

Portföyümüzde bulunan tüm makine ekipman ve araçlar piyasa şartlarının en ekonomik ve optimum imkanlarıyla tarafınıza sunulmaktadır.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm müşterilerimize, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına 7 gün 24 saat teknik ve danışmanlık desteği verilmektedir.

MUTLU MÜŞTERİLER

John SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

Bob SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

0
+
ŞUBE
0
+
MUTLU MÜŞTERİ
0
HR
KESİNTİSİZ DESTEK
0
+
POZİTİF ÇALIŞMA
Web sitesi tasarımı ve kodlama alanında uzman web tasarımcı ve wordpress web tasarım uzmanı web tasarım ajansını takip edebilirsiniz.
Google SEO çalışmaları ile seo yaptırarak sizde google organik aramalarda ilk sıralarda yüksele bilirsiniz.
İstanbul ve ankara izmir bursa ve tüm şehirlerin nöbetçi eczanelerini öğrenmek için nöbetçi eczane arama motoru ile size en yakın nöbetçi eczane nerede bulun.
İstanbul namaz ve ezan vakitleri için namaz vakitleri .co adresinden diyanet namaz vakitleri öğrenebilirsiniz.
İstanbul petek temizleme hizmeti ile bir çok il ve ilçede petek temizleme uygulaması.
İstanbul halı yıkama halı yıkama hizmeti ile sizde halı yıkama fabrikalarından halılarını yıkatın.
En uygun ve kızlı kredi kredi ve döviz çevirisi. hangi en uygun kredi hangi bankada.